Usługi transportowe i spedycyjne Pyzdry

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pyzdr oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pyzdry

Samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz większy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu. Eksportujemy oraz importujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Firma Orzeł Transport transportuje załadunek do wyznaczonego punktu z Kontrahentem. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Regularnie przewozimy towary o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Pyzdry

Działaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji przemieszczanych ekwipunków. Marka Orzeł Transport przygotowuje potrzebną specyfikację dokumentów do toku przewozu ładunków. W jakimkolwiek z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie zaproponować dogodne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Do założeń naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: specyfika ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie ojczystym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym. Spedycja to szczególnie rozległy temat, stąd też w tejże postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem ładunku i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas bardzo szybki i ekspresowo podejmujemy sprawne rozwiązania. W trakcie całego toku przewozu ładunków mogą zdarzyć się różnorakiego rodzaju problemy. W takich sytuacjach znacząca jest szybka odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Baraniec, Benewicze, Białobrzeg, Białobrzeg Ratajski, Ciemierów, Ciemierów-Kolonia, Dłusk, Dolne Grądy, Górne Grądy, Kamień, Kolonia Janowska, Kolonia Lisewo, Kruszyny, Ksawerów, Lisewo, Lisiaki, Łupice, Modlica, Olsz, Pietrzyków, Pietrzyków-Kolonia, Rataje, Ruda Komorska, Tarnowa, Tłoczyzna, Trzcianki, Walga, Wrąbczynek, Wrąbczynkowskie Holendry, Zamość, Zapowiednia, Zimochowiec oraz na terenie całej Polski i Europy.