Usługi transportowe i spedycyjne Raciąż

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Raciąża oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Raciąż

W zasięgu działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do zasadności transportowanego towaru idealny środek transportu. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Pełny proces przewozu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Eksportujemy i importujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną w terminie pracę. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Raciąż

Pracujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie ojczystym oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym. Do zagadnień naszego personelu spedycyjnego należy planowanie transportu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: właściwość towaru, trasa przewożenia ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Do zadań naszej spedycji zalicza się rozpoczynanie przewozu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Podczas realizowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Doświadczenie i fachowe podejście do pełnionych przez nas usług to właściwości, z którymi identyfikuje się nasza marka. Do jakiegokolwiek z Kontrahentów przystępujemy wszechstronnie i szukamy dla niego dogodne rozwiązanie. Spedycja to temat, który może być w inny rodzaj przyswajany przez adresatów. Poleca się zatem go powierzyć sprawdzonej firmie. Zajmujemy się również opracowaniem nieodzownych dokumentów do procesu realizacji transportu ciężarów. Nasza spedycja opracowuje dodatkowo dokumentację przejazdową. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak również spedycja zalicza się do działań zakresu firmy na skalę krajową i zagraniczną.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielany, Bogucin, Budy Kraszewskie, Charzyny, Chyczewo, Cieciersk, Ćwiersk, Dobrska-Kolonia, Dobrska-Włościany, Draminek, Drozdowo, Druchowo, Folwark-Raciąż, Grzybowo, Jeżewo-Wesel, Kaczorowy, Kiełbowo, Kiniki, Kocięcin Brodowy, Kocięcin-Tworki, Kodłutowo, Kossobudy, Koziebrody, Kozolin, Krajkowo, Krajkowo-Budki, Kraszewo Podborne, Kraszewo-Czubaki, Kraszewo-Falki, Kraszewo-Gaczułty, Kraszewo-Rory, Kraszewo-Sławęcin, Kraśniewo, Kruszenica, Lipa, Łempinek, Łempino, Malewo, Mała Wieś, Młody Niedróż, Nowe Gralewo, Nowe Młodochowo, Nowy Komunin, Pęsy, Pólka-Raciąż, Sierakowo, Sikory, Stare Gralewo, Stary Komunin, Stary Niedróż, Strożęcin, Szapsk, Szczepkowo, Unieck, Wępiły, Witkowo, Zdunówek, Złotopole, Żukowo-Strusie, Żukowo-Wawrzonki, Żychowo oraz na terenie całej Polski i Europy.