Usługi transportowe i spedycyjne Radomsko

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Radomska oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Radomsko

Korzystając usług naszej marki osiągniesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Pełny proces transportu ładunków, jest nadzorowany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Importujemy i eksportujemy towary w całej Europie. Bezpieczeństwo przewozu towarów to reguła, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Ładunek , jaki transportuje nasza firma jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich fachu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną na czas pracę. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy.

Usługi spedycyjne Radomsko

Jesteśmy specjalistami w organizowaniu specjalistycznych i kompletnych usług w aspekcie wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji przetworów i szczególnie zabiegają o spełnienie spraw Kontrahentów w wyjątkowo zoptymalizowany sposób. Nasz zespół spedycyjny podczas przewidywania przewozu pozyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja to element, jaki może być w rozmaity rodzaj odbierany poprzez klientów. Rekomenduje się wówczas go powierzyć sprawdzonej firmie. Łatwo i mądrze odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na wszelakim kroku świadczonych przez nas usług. Osoba zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może polegać na profesjonalne doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie z aspektu przewozu i spedycji. Przebieg przejazdu ładunków zlecony naszej jednostce jest stale pilotowany i nadzorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek trudności natychmiast następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania towarów na czas. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są przeprowadzane także na skalę krajową, jak i międzynarodową. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie konieczny do przejazdu ładunku. Nasza ekpia spedycyjna inicjuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i również towarów całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Amelin, Bajkowizna, Bobry, Brylisko, Cerkawizna, Dąbrówka, Dziepółć, Gaj, Grzebień, Kietlin, Okrajszów, Płoszów, Strzałków, Szczepocice Prywatne, Szczepocice Rządowe oraz na terenie całej Polski i Europy.