Usługi transportowe i spedycyjne Radymno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Radymna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Radymno

Zazwyczaj dowozimy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za punktualnie i odpowiednio wykonaną pracę. Transportowany towar przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Eksportujemy oraz importujemy ładunki po całej Europie. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Mamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. Nasza firma to zespół dobrze przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Nasza firma oferuje usługi przewozu załadunków.

Usługi spedycyjne Radymno

W trakcie całkowitego postępu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się różnego typu problemy. W takich sytuacjach ważna jest błyskawiczna riposta spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Sprawowana przez nas praca jest robiona ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie rodzimym oraz zgodna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Firma Orzeł Transport przygotowuje potrzebną dokumentację do toku przejazdu towarów. Nasza spedycja sporządza również dokumentację transportową. Organizujemy polskie oraz międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Na którymkolwiek spośród odcinków naszej profesji jesteśmy w stanie zasugerować odpowiednie wyjście spośród obszaru dostaw i transportu. Faza reakcji na sytuacje awaryjne jest szybki, a zadania realizowane przez nas są w sposób elastyczny. Podejmując współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania dobrego środku transportu. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem towaru i sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Budzyń, Chałupki Chotynieckie, Chotyniec, Duńkowice, Grabowiec, Korczowa, Łapajówka, Łazy, Michałówka, Młyny, Moszczany, Nienowice, Ostrów, Piaski, Skołoszów, Sośnica, Sośnica-Brzeg, Święte, Zabłotce, Zadąbrowie, Zaleska Wola, Zamojsce oraz na terenie całej Polski i Europy.