Usługi transportowe i spedycyjne Radzionków

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Radzionkowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Radzionków

Bezpieczeństwo transportu ładunków to sentencja, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Samochody i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ekwipunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę. Często dostarczamy towary o standardowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest monitorowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. W obrębie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do zasadności transportowanego ekwipunku stosowny środek transportu. Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i fachowo.

Usługi spedycyjne Radzionków

Realizując współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania odpowiedniego środku transportu. Zadaniami naszej spedycji jest również tworzenie dokumentacji przewożonych ładunków. Przebieg riposty na sytuacje awaryjne jest szybki, a działania realizowane przez nas są w sposób sprężysty. Osoba zlecająca przewóz ładunków naszej marce, na którymkolwiek spośród etapów transportu może liczyć na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Przebieg transportu ładunków powierzony naszej firmie jest regularnie kierowany i kontrolowany. Z kolei w razie którychkolwiek komplikacji błyskawicznie następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania ładunków na czas. Firma Orzeł Transport zajmuje się także potrzebnym opracowaniem specyfikacji dokumentów. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ekwipunku oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Spedycja to problem, który potrafi być w inny rodzaj rozumiany przez klientów. Poleca się zatem go powierzyć sprawdzonej firmie. Do zagadnień naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: właściwość ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry oraz na terenie całej Polski i Europy.