Usługi transportowe i spedycyjne Radzyń Podlaski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Radzynia Podlaskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Radzyń Podlaski

Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich zawodu. Zwykle transportujemy towar o standardowych rozmiarach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. W obszarze poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do konieczności dostarczanego towaru stosowny środek przewozu. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz towarów. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za profesjonalnie oraz terminowo wykonaną pracę. Korzystając usług naszej marki osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Przewożony ładunek poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Radzyń Podlaski

Jednostka zlecająca transport towarów naszej firmie, na którymkolwiek z etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej marce. Sprawowana przez nas praca jest przeprowadzana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz harmonijna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Zajmujemy się także przygotowaniem potrzebnych kwestionariuszy do przebiegu realizacji transportu ekwipunków. Nasza specjalizacja to przygotowywanie profesjonalnych i dobranych do potrzeb Konsumenta usług w zakresie dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są fachowi w spedycji oraz dobierają maksymalne wyjścia dla Klientów. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i międzynarodowy. Do zakresu dokonywanych przez nas usług spedycyjnych zalicza się także opracowywanie specyfikacji przewozowej. Podczas przebiegu przewozu ładunków mogą wystąpić rozmaitego rodzaju problemy. W takich momentach jest ważna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dociera na czas. Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć swobodę, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bedlno, Bedlno Radzyńskie, Biała, Białka, Branica Radzyńska, Branica Radzyńska-Kolonia, Brzostówiec, Dwór, Główne, Jaski, Jaski, Marynin, Paszki Duże, Paszki Małe, Płudy, Radowiec, Siedlanów, Stasinów, Ustrzesz, Zabiele, Zbulitów Duży, Żabików oraz na terenie całej Polski i Europy.