Usługi transportowe i spedycyjne Rawa Mazowiecka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Rawy Mazowieckiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Rawa Mazowiecka

Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Nasze samochody i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do określonego celu. Bezpieczeństwo transportu towarów to wytyczna, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Firma Orzeł Transport transportuje towary z punktu A do punktu B ustalonego z Klientem. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i fachowo. Regularnie transportujemy ładunki o standardowych rozmiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Pełny proces przewozu towarów, jest nadzorowany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. Przewożony ładunek przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich fachu.

Usługi spedycyjne Rawa Mazowiecka

Podczas obrotu transportu towarów mogą wyniknąć różnego rodzaju dylematy. W takich czasach jest ważna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% trafia na czas. Zajmujemy się też wykonaniem potrzebnych kwestionariuszy do przebiegu realizacji przewozu ciężarów. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie niezastąpiony do przejazdu ekwipunku. Do obszaru uzyskiwanych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się także opracowywanie specyfikacji przewozowej. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu rzetelnych i kompletnych usług w charakterze spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie ekwipunków i szczególnie zabiegają o spełnienie próśb Klientów w szczególnie zoptymalizowany sposób. Inicjowane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Dla naszych Konsumentów jesteśmy w stanie zrealizować przewozy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Przekazując w nasze ręce ładunek możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i zagraniczny.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bogusławki Duże, Bogusławki Małe, Boguszyce, Boguszyce Małe, Byszewice, Chrusty, Dziurdzioły, Gaj, Garłów, Głuchówek, Helenów, Huta Wałowska, Jakubów, Janolin, Julianów, Julianów Raducki, Kaleń, Kaliszki, Konopnica, Księża Wola, Kurzeszyn, Kurzeszynek, Leopoldów, Linków, Lutkówka, Małgorzatów, Matyldów, Niwna, Nowa Rossocha, Nowa Wojska, Nowy Głuchówek, Nowy Kurzeszyn, Pasieka Wałowska, Podlas, Pokrzywna, Przewodowice, Pukinin, Rogówiec, Rossocha, Soszyce, Stara Rossocha, Stara Wojska, Stare Byliny, Stary Dwór, Ścieki, Świnice, Wałowice, Wilkowice, Wołucza, Zagórze, Zarzecze, Zawady, Zielone, Żydomice oraz na terenie całej Polski i Europy.