Usługi transportowe i spedycyjne Rawicz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Rawicza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Rawicz

Firma Orzeł Transport transportuje towary do ustalonego miejsca z Kontrahentem. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. W aspekcie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do zasadności przewożonego ładunku właściwy środek dowozu. Nasze samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Najczęściej przemieszczamy ekwipunek o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. W dzisiejszych czasach znalezienie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami i nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Doręczamy oraz eksportujemy załadunki po całej Europie. Zespół odpowiednio wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania dokładnie i fachowo.

Usługi spedycyjne Rawicz

Do założeń naszej spedycji zalicza się realizowanie transportu ładunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Dokonywane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Profesjonalizm i wszechstronne nastawienie do dowolnego z Konsumentów to cechy rozpoznawalne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji poleceń przewozowych. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i europejski. Jednostka zlecająca nam transport, w którymkolwiek z momentów transportu może polegać na profesjonalne doradztwo oraz znakomite rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie planowania transportu nabywa niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. Przebieg reakcji na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a zlecenia wykonywane przez nas są w sposób sprężysty. Do obszaru przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się również tworzenie dokumentacji przewozowej. Marka Orzeł Transport dopracowuje niezbędną specyfikację dokumentów do przebiegu przejazdu ekwipunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dąbrówka, Dębno, Dębno Polskie, Folusz, Folwark, Izbice, Kąty, Konarzewo, Kowaliki, Krasnolipki, Krystynki, Łaszczyn, Łąkta, Masłowo, Sarnówka, Sierakowo, Sikorzyn, Słupia Kapitulna, Stwolno, Szymanowo, Ugoda, Warszewko, Wydawy, Załęcze, Zawady, Zielona Wieś, Żołędnica, Żołędnica, Żylice oraz na terenie całej Polski i Europy.