Usługi transportowe i spedycyjne Recz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Recza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Recz

Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną zgodnie z postanowieniami pracę. Całkowity proces przewozu ładunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ekwipunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Regularnie przemieszczamy towar o podstawowych kształtach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczny przewóz towarów to sentencja, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. W zasięgu poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do konieczności transportowanego ekwipunku optymalny środek przewozu. Nasza firma oferuje transport towarów.

Usługi spedycyjne Recz

Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Spedycja to niezwykle rozległy temat, dlatego w bieżącej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Jednostka zlecająca transport ładunków naszej firmie, na jakimkolwiek z etapów przejazdu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Nie ważne czy jesteś Konsumentem prywatnym czy B2B nasza załoga spedycyjna może zorganizować Ci przewóz towarów całopojazdowych, jak i drobnicowych. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są wykonywane także na skalę krajową, jak i zagraniczną. Jesteśmy fachowcami w planowaniu specjalistycznych i kompletnych usług w aspekcie dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie towarów i wyjątkowo zabiegają o spełnienie spraw Kontrahentów w niezwykle zoptymalizowany sposób. Zajmujemy się też zorganizowaniem nieodzownych dokumentów do procesu realizacji transportu ciężarów. Z inicjatywą o zleceniodawcy dobieramy środek transportu do potrzeb przewożonego towaru. Działaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji przemieszczanych ładunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bytowo, Chełpina, Grabowiec, Jarostowo, Kraśnik, Lubieniów, Nętkowo, Pamięcin, Pomień, Rajsko, Rybaki, Rybnica, Sicko, Słutowo, Sokoliniec, Suliborek, Sulibórz, Wielgoszcz, Zdbino, Żeliszewo oraz na terenie całej Polski i Europy.