Usługi transportowe i spedycyjne Resko

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Reska oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Resko

Importujemy oraz eksportujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania poprzez nich zawodu. Bezpieczny przewóz towarów to reguła, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną na czas pracę. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz wyższy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu ładunków.

Usługi spedycyjne Resko

Przebieg przewozu ekwipunków powierzony naszej marce jest stale pilotowany i monitorowany. Z kolei w razie którychkolwiek trudności natychmiast następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przesyłania towarów na czas. Nasza specjalizacja to realizowanie specjalistycznych i dobranych do potrzeb Konsumenta usług w zasięgu wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są fachowi w spedycji i wyszukują doskonałe rozwiązania dla Konsumentów. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są realizowane także na skalę krajową, jak i zagraniczną. Spedycja należy do szeroko rozumianego tematu, stąd też warto jest go oddelegować profesjonalnej marce. Inicjowane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu uzyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem ładunku i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. W każdym z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć optymalne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Z inicjatywą o zleceniodawcy dobieramy środek transportu do potrzeb przewożonego towaru.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bezmoście, Dorowo, Gardzin, Godziszewo, Iglice, Komorowo, Krosino, Lubień Dolny, Lubień Górny, Luboradz, Łabuń Mały, Łabuń Wielki, Łagiewniki, Łosośnica, Ługowina, Miłogoszcz, Mołstowo, Naćmierz, Piaski, Porąbka, Potuliny, Prusim, Przemysław, Sienno, Siwkowice, Słowikowo, Smólsko, Sosnowo, Stara Dobrzyca, Starogard, Taczały, Żerzyno oraz na terenie całej Polski i Europy.