Usługi transportowe i spedycyjne Rogoźno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Rogoźna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Rogoźno

Towar przewożony poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za punktualnie oraz rzetelnie wykonaną pracę. W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Firma Orzeł Transport świadczy usługi transportowe ładunków. Eksportujemy i importujemy towary w całej Europie. Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Regularnie transportujemy towary o standardowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. W aspekcie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do potrzeb transportowanego ekwipunku optymalny środek dowozu.

Usługi spedycyjne Rogoźno

Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak również spedycja klasyfikuje się do działań obszaru firmy na skalę regionalną i zagraniczną. Do działań naszej spedycji należy układanie przewozu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Do obszaru dokonywanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się również składanie dokumentacji przewozowej. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną specyfikację dokumentów do przebiegu przejazdu towarów. Inicjowane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Proces przejazdu ładunków powierzony naszej marce jest regularnie kierowany i dozorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek trudności ekspresowo następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania towarów na czas. Nasza specjalizacja to realizowanie specjalistycznych i przystosowanych do potrzeb Konsumenta usług w charakterze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są fachowi w spedycji i znajdują adekwatne rozwiązania dla Konsumentów. Organizując współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyszukania korzystnego środku transportu. Szybko i sprawnie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas przebiegu transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biniewo, Boguniewo, Budziszewko, Cieśle, Dziewcza Struga, Garbatka, Gościejewo, Grudna, Jaracz, Józefinowo, Karolewo, Kaziopole, Laskowo, Marlewo, Międzylesie, Nienawiszcz, Nowy Młyn, Owczegłowy, Owieczki, Parkowo, Pruśce, Rożnowice, Ruda, Sierniki, Słomowo, Stare, Studzieniec, Szczytno, Tarnowo, Wełna, Wojciechowo, Żołędzin oraz na terenie całej Polski i Europy.