Usługi transportowe i spedycyjne Ruda Śląska

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Rudy Śląskiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Ruda Śląska

Bezpieczny transport towarów to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Wwozimy oraz przywozimy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Firma Orzeł Transport transportuje ładunki z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. Cały proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. W aspekcie działań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do zasadności przewożonego ładunku odpowiedni środek dowozu. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za terminowo i dokładnie przeprowadzoną pracę. Przemieszczany ekwipunek przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Pojazdy i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny trafiają do określonego celu. Najczęściej przewozimy towar o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Ruda Śląska

Do obszaru dokonywanych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się także sporządzanie dokumentacji przejazdowej. Zajmujemy się także przygotowaniem potrzebnych kwestionariuszy do przebiegu realizacji przewozu ekwipunków. Duże kompetencje oraz profesjonalne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to właściwości, z którymi upodabnia się nasza marka. Do każdego z Kontrahentów podchodzimy wszechstronnie i szukamy dla niego perfekcyjne rozwiązanie. Nasz team spedycyjny podczas planowania przewozu pozyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Tok przewozu ekwipunków zlecony naszej jednostce jest regularnie pilotowany i kontrolowany. Z kolei w razie wszelakich komplikacji natychmiast następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przemieszczania ekwipunków na czas. Spedycja to branża, jaka porusza wiele aspektów, dlatego też warto oddelegować doświadczonej marce kwestie związane z współczesnym tematem. Organizując współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania odpowiedniego środku transportu. Sprawowana przez nas działalność jest realizowana ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie polskim oraz jednoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. W którymkolwiek z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie zasugerować doskonałe rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Gliwice, Katowice, Zabrze oraz na terenie całej Polski i Europy.