Usługi transportowe i spedycyjne Rumia

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Rumi oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Rumia

Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za terminowo i rzetelnie zrealizowaną pracę. Dostarczamy oraz wysyłamy towary po całej Europie. W obrębie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do potrzeb dostarczanego ładunku optymalny środek transportu. Nasza firma świadczy usługi przewozowe ładunków. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich zawodu. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Rumia

Spedycja to dyscyplina, jaka porusza mnóstwo aspektów, dlatego też warto oddelegować doświadczonej firmie kwestie związane z współczesnym problemem. Do zajęć naszej spedycji zalicza się organizowanie przewozu ładunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie dogodny do przejazdu ładunku. Przebieg przejazdu ładunków zlecony naszej marce jest stale pilotowany i monitorowany. Z kolei w razie jakichś przeszkód natychmiast następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania ekwipunków na czas. Ekspresowo i solidnie reagujemy na zmiany sytuacji awaryjnych na wszelakim momencie oferowanych przez nas usług. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i europejski. Powierzając w nasze dłonie towar możesz mieć gwarancję, iż wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Profesjonalizm i kompleksowe podejście do jakiegokolwiek z Konsumentów to cechy szczególne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizacji poleceń przewozowych. Realizacja zakresu naszej pracy jest zgodna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Łężyce, Reda oraz na terenie całej Polski i Europy.