Usługi transportowe i spedycyjne Rychwał

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Rychwała oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Rychwał

Pełny proces przewozu towarów, jest obserwowany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za wykonaną na czas pracę. Bezpieczeństwo transportu ładunków to dewiza, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Korzystając usług naszej marki uzyskasz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Towar , jaki przewozi nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Importujemy i eksportujemy ekwipunki po całej Europie.

Usługi spedycyjne Rychwał

Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie reagujemy na modyfikacje sytuacji na którymkolwiek z etapów przeprowadzanych przez nas usług. Do obszaru przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się również składanie dokumentacji przewozowej. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Sprawowana przez nas praca jest pełniona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz harmonijna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Firma Orzeł Transport zajmuje się również potrzebnym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie wyprawić przewozy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezastąpiony do przejazdu towaru. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak i spedycja kwalifikuje się do działań zasięgu firmy na skalę krajową oraz zagraniczną. W trakcie całego procesu przewozu ładunków mogą zdarzyć się przeróżnego sposobu kłopoty. W takich sytuacjach istotna jest natychmiastowa riposta spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biała Panieńska, Czyżew, Dąbroszyn, Franki, Gliny, Grabowa, Grochowy, Jaroszewice Grodzieckie, Jaroszewice Rychwalskie, Kuchary Borowe, Kuchary Kościelne, Lubiny, Modlibogowice, Rozalin, Rybie, Siąszyce, Siąszyce Trzecie, Święcia, Wardężyn, Wola Rychwalska, Złotkowy, Zosinki oraz na terenie całej Polski i Europy.