Usługi transportowe i spedycyjne Rydzyna

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Rydzyny oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Rydzyna

Do właściwego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu. Głównie przewozimy ekwipunki o podstawowych kształtach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Zespół odpowiednio wyszkolonych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania precyzyjnie i fachowo. Cały proces transportu towarów, jest sprawdzany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. W obecnych czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Wysyłamy oraz przywozimy ładunki po całej Europie. Nasze pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do wyznaczonego celu. Przemieszczany towar przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Rydzyna

Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są przeprowadzane także na skalę krajową, jak również międzynarodową. Jednostka zlecająca nam przewóz, w którymkolwiek z momentów transportu może liczyć na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Podczas toku transportu towarów mogą wyniknąć różnego typu kłopoty. W takich czasach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dowożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% trafia na czas. Do zakresu przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się także składanie dokumentacji przejazdowej. Przekazując w nasze dłonie ładunek możesz mieć gwarancję, iż wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru stosownego środka przewozu. Nasza specjalność to organizowanie specjalistycznych i dostosowanych do potrzeb Konsumenta usług w obszarze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są profesjonalni w spedycji i znajdują idealne rozwiązania dla Klientów. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas szczególnie krótki i błyskawicznie podejmujemy elastyczne rozwiązania. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Augustowo, Dąbcze, Dąbcze, Izbiska, Jabłonna, Kaczkowo, Kłoda, Lasotki, Moraczewo, Nowa Wieś, Nowy Świat, Pomykowo, Przybiń, Robczysko, Robczysko, Rojęczyn, Rydzyna, Tarnowa Łąka, Tworzanice, Tworzanki oraz na terenie całej Polski i Europy.