Usługi transportowe i spedycyjne Rypin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Rypina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Rypin

Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania poprzez nich zawodu. Nasza firma świadczy usługi transportowe załadunków. W zasięgu działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do potrzeb transportowanego towaru stosowny środek transportu. Samochody i naczepy, którymi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. Pełny proces transportu ładunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Głównie dostarczamy towar o standardowych formatach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Ładunek , który transportuje nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Rypin

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu rzetelnych i kompleksowych usług w aspekcie wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie ekwipunków i szczególnie zabiegają o zaspokojenie potrzeb Klientów w szczególnie zoptymalizowany sposób. W trakcie całego postępu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się różnorakiego gatunku kłopoty. W takich sytuacjach znacząca jest błyskawiczna reakcja spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Błyskawicznie i elastycznie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas toku transportu. Jednostka zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może polegać na kompetentne doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie z obszaru transportu i spedycji. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym sporządzeniem specyfikacji dokumentów. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja kwalifikuje się do działań zakresu firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Działaniami naszej spedycji jest również sporządzanie dokumentacji dostarczanych towarów. Sprawowana przez nas działalność jest robiona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie polskim oraz równoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Zaczynając współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu przystosowania optymalnego środku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Balin, Borzymin, Cetki, Czyżewo, Dębiany, Dylewo, Głowińsk, Godziszewy, Iwany, Jasin, Kowalki, Kwiatkowo, Linne, Ławy, Marianki, Nowe Sadłowo, Podole, Puszcza Miejska, Puszcza Rządowa, Rakowo, Rusinowo, Rypałki Prywatne, Sadłowo, Sadłowo-Rumunki, Sikory, Starorypin Prywatny, Starorypin Rządowy, Stawiska, Stępowo, Zakrocz oraz na terenie całej Polski i Europy.