Usługi transportowe i spedycyjne Sandomierz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sandomierza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sandomierz

Przewożony ekwipunek poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W obrębie poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do konieczności dostarczanego ładunku właściwy środek dowozu. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za przeprowadzoną na czas pracę. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny trafiają do określonego celu. Głównie doręczamy towary o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma adresatami i nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Nasza firma świadczy usługi przewozowe ładunków. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na najwyższym poziomie.

Usługi spedycyjne Sandomierz

Zajmujemy się także opracowaniem niezbędnych dokumentów do procesu realizacji przewozu ekwipunków. Podczas tworzenia przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasz zespół spedycyjny podczas organizowania transportu uzyskuje wskazane wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Spedycja to element, jaki może być w rozmaity rodzaj rozumiany poprzez konsumentów. Rekomenduje się wówczas go powierzyć doświadczonej marce. Podczas czasu przewozu towarów mogą wyniknąć różnego typu defekty. W takich czasach jest ważna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. Ekspresowo i elastycznie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas przebiegu transportu. Organizacja przewozów krajowych i zagranicznych to zasięg działań, którym zajmuje się nasza marka. Z myślą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Rzeczyca Sucha, Trześń oraz na terenie całej Polski i Europy.