Usługi transportowe i spedycyjne Ścinawa

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Ścinawy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Ścinawa

Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za uczciwie oraz terminowo przeprowadzoną pracę. W obecnych czasach odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania poprzez nich fachu. Zazwyczaj dostarczamy towar o standardowych formatach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Eksportujemy oraz importujemy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Cały proces transportu ładunków, jest kontrolowany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Nasza firma transportuje ładunek do ustalonego miejsca z Klientem.

Usługi spedycyjne Ścinawa

Spedycja to element, który może być w inny rodzaj przyswajany przez klientów. Poleca się więc go powierzyć doświadczonej firmie. W dowolnym z momentów naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć stosowne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Zajmujemy się także stworzeniem obowiązkowych dokumentów do procesu realizacji transportu towarów. Podczas tworzenia przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nie ważne czy jesteś Kontrahentem indywidualnym czy B2B nasza obsada spedycyjna może zorganizować Ci przewóz ekwipunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wyjątkowo szybki i natychmiast podejmujemy sprawne rozwiązania. Wdrażane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Profesjonalizm i kompletne podejście do dowolnego z Kontrahentów to cechy szczególne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji zadań transportowych. Nasza załoga spedycyjna w trakcie organizowania transportu nabywa niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Buszkowice, Chełmek Wołowski, Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Środkowa, Dębiec, Dłużyce, Dziesław, Dziewin, Jurcz, Krzyżowa, Lasowice, Parszowice, Przychowa, Redlice, Ręszów, Sitno, Turów, Tymowa, Wielowieś, Zaborów oraz na terenie całej Polski i Europy.