Usługi transportowe i spedycyjne Sępopol

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sępopola oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sępopol

Przeważnie dowozimy ładunek o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za dobrze i punktualnie przeprowadzoną pracę. Importujemy i eksportujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Pełny proces transportu ładunków, jest śledzony. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich fachu. W obecnych czasach odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu ładunków. Towar przewożony przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Sępopol

Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym zorganizowaniem dokumentacji. Osoba zlecająca przewóz towarów naszej firmie, na jakimkolwiek z etapów przejazdu może liczyć na fachowe doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie zorganizować przewozy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Podczas realizowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są prowadzone także na skalę krajową, jak i międzynarodową. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru właściwego środka przewozu. Nasza spedycja opracowuje jednocześnie specyfikację przejazdową. Proces transportu ekwipunków powierzony naszej firmie jest nieustannie kierowany i obserwowany. Z kolei w razie wszelakich komplikacji bezzwłocznie następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przekazywania towarów na czas. Sprawowana przez nas praca jest odbywana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz harmonijna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Boryty, Chełmiec, Długa, Dobroty, Domarady, Dzietrzychowo, Gaj, Gierkiny, Gulkajmy, Judyty, Karolewo, Kinwągi, Korytki, Kościelne, Langanki, Lipica, Liski, Lwowiec, Łobzowo, Łoskajmy, Majmławki, Masuny, Melejdy, Miedna, Ostre Bardo, Park, Pasławki, Pieny, Prętławki, Przewarszyty, Retowy, Rogielkajmy, Romaliny, Romankowo, Roskajmy, Różyna, Rusajny, Rygarby, Sępopolski Dwór, Smodajny, Smolanka, Stopki, Stopki-Osada, Szczurkowo, Śmiardowo, Tałowo, Trosiny, Turcz, Wiatrowiec, Wodukajmy oraz na terenie całej Polski i Europy.