Usługi transportowe i spedycyjne Siedlce

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Siedlec oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Siedlce

W obrębie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do potrzeb transportowanego ekwipunku adekwatny środek przewozu. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Bezpieczny przewóz ładunków to zasada, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma adresatami oraz nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Nasze samochody i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za właściwie i punktualnie przeprowadzoną pracę. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania poprzez nich zawodu. Przewożony ładunek przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Korzystając usług naszej marki uzyskasz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów.

Usługi spedycyjne Siedlce

Inicjowane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Podczas realizowania przez nas czynności transportowania się ekwipunku możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja to dyscyplina, która porusza mnóstwo elementów, dlatego też warto oddelegować sprawdzonej firmie kwestie związane z współczesnym tematem. Planujemy polskie i międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Osoba zlecająca transport ładunków naszej firmie, na dowolnym spośród etapów przejazdu może liczyć na fachowe doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Nasz zespół spedycyjny podczas przygotowywania przewozu pozyskuje wskazane wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Jesteśmy fachowcami w organizowaniu rzetelnych i kompleksowych usług w zakresie wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie ładunków i szczególnie dbają o wypełnienie spraw Klientów w najbardziej zoptymalizowany sposób. Nasza spedycja opracowuje jednocześnie specyfikację przewozową. Z inicjatywą o zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białki, Biel, Błogoszcz, Chodów, Golice, Golice-Kolonia, Grabianów, Grubale, Jagodnia, Joachimów, Nowe Iganie, Nowe Opole, Opole-Świerczyna, Osiny, Ostrówek, Pruszyn, Pruszynek, Pruszyn-Pieńki, Purzec, Pustki, Rakowiec, Rybakówka, Stare Iganie, Stare Opole, Stok Lacki, Stok Lacki-Folwark, Strzała, Topórek, Ujrzanów, Wołyńce, Wołyńce-Kolonia, Wólka Leśna, Żabokliki, Żabokliki-Kolonia, Żelków-Kolonia, Żytnia oraz na terenie całej Polski i Europy.