Usługi transportowe i spedycyjne Siemiatycze

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Siemiatycz oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Siemiatycze

Wysyłamy oraz doręczamy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Całkowity proces transportu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Nasza firma oferuje transport ładunków. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie upoważniające do wykonywania poprzez nich fachu. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za solidnie oraz punktualnie wykonaną pracę. Przeważnie przewozimy towar o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. W zakresie poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do potrzeb dostarczanego ładunku stosowny środek dowozu.

Usługi spedycyjne Siemiatycze

Nie istotne czy jesteś Kontrahentem prywatnym czy B2B nasza ekipa spedycyjna może zaaranżować Ci przewóz ładunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieuniknionym przygotowaniem specyfikacji dokumentów. Podczas planowania przez nas czynności przewożenia się ładunku możesz mieć pewność, że ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasz zespół spedycyjny podczas organizowania przewozu pozyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są wykonywane zarówno na skalę regionalną, jak również zagraniczną. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie ojczystym oraz Normę CMR w przewozie zagranicznym. W trakcie całego toku przewozu ładunków mogą zdarzyć się przeróżnego typu problemy. W takich sytuacjach ważna jest natychmiastowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Na jakimkolwiek z etapów naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć odpowiednie rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Nasza spedycja przygotowuje także specyfikację przewozową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Anusin, Baciki Bliższe, Baciki Dalsze, Baciki Średnie, Boratyniec Lacki, Boratyniec Ruski, Cecele, Czartajew, Grzyby-Orzepy, Kadłub, Kajanka, Klekotowo, Klukowo, Kłopoty-Bańki, Kłopoty-Bujny, Kłopoty-Patry, Kłopoty-Stanisławy, Korzeniówka Duża, Korzeniówka Mała, Krasewice Stare, Krasewice-Czerepy, Krasewice-Jagiełki, Krupice, Kułygi, Lachówka, Laskowszczyzna, Leszczka, Moczydły, Ogrodniki, Olendry, Ossolin, Rogawka, Romanówka, Siemiatycze-Stacja, Skiwy Duże, Skiwy Małe, Słochy Annopolskie, Szerszenie, Tołwin, Turna Duża, Turna Mała, Wiercień Duży, Wiercień Mały, Wólka Biszewska, Wólka Nadbużna, Wyromiejki, Zalesie oraz na terenie całej Polski i Europy.