Usługi transportowe i spedycyjne Sieniawa

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sieniawy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sieniawa

Głównie przemieszczamy towar o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Nasza firma składa się z właściwie przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i fachowo. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami towaru z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy. Nasza firma oferuje przewóz towarów. Cały proces przewozu ładunków, jest śledzony. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Towar transportowany przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. W aspekcie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do zasadności transportowanego ładunku prawidłowy środek przewozu. Bezpieczny transport ładunków to sentencja, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Sieniawa

Nasza ekipa spedycyjna w trakcie planowania transportu uzyskuje potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Z myślą o zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu do potrzeb przewożonego ładunku. W trakcie całkowitego przebiegu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się rozmaitego gatunku motywy. W takich sytuacjach istotna jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Dla naszych Konsumentów jesteśmy w stanie przygotować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Spedycja to element, który potrafi być w różny sposób rozumiany przez klientów. Rekomenduje się więc go powierzyć doświadczonej firmie. Na każdym z etapów naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć stosowne wyjście z zakresu przesyłek i transportu. Do zakresu wykonywanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się również wykonywanie dokumentacji transportowej. Inicjowane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Czerce, Czerwona Wola, Dobra, Dybków, Leżachów, Paluchy, Pigany, Rudka, Wylewa, oraz na terenie całej Polski i Europy.