Usługi transportowe i spedycyjne Sierpc

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sierpca oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sierpc

Bezpieczny transport towarów to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Samochody i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo i właściwie wykonaną pracę. Transportowany towar poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Cały proces przewozu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez problemu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Dostarczamy oraz eksportujemy załadunki w całej Europie. Regularnie transportujemy towary o standardowych rozmiarach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Sierpc

Spedycja to niezwykle szeroki temat, toteż w tejże postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Realizacja obszaru naszej pracy jest jednoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie rodzimym oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Nasz zespół spedycyjny podczas projektowania przewozu uzyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie dogodny do przejazdu ładunku. Nasza ekpia spedycyjna organizuje przewozy ładunków drobnicowych, jak i również ekwipunków całopojazdowych. Podczas obrotu przewozu towarów mogą wyniknąć przeróżnego typu defekty. W takich momentach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dociera na czas. Szybko i elastycznie działamy na zmiany sytuacji awaryjnych na dowolnym momencie oferowanych przez nas usług. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i międzynarodowy. Do zadań naszej spedycji klasyfikuje się jednocześnie opracowywanie formularzy związanych z przewozem towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białe Błoto, Białoskóry, Białyszewo, Białyszewo-Towarzystwo, Bledzewko, Bledzewo, Borkowo Kościelne, Borkowo Wielkie, Dąbrówki, Dębowo, Dziembakowo, Goleszyn, Gorzewo, Grodkowo-Włóki, Grodkowo-Zawisze, Karolewo, Kisielewo, Kręćkowo, Kwaśno, Mieszaki, Mieszczk, Miłobędzyn, Nowe Piastowo, Osówka, Pawłowo, Piaski, Podwierzbie, Rachocin, Rydzewo, Stare Piastowo, Studzieniec, Sudragi, Sułocin-Teodory, Sułocin-Towarzystwo, Susk, Susk Nowy, Szczepanki, Warzyn Kmiecy, Warzyn-Skóry, Wernerowo, Wilczogóra, Żochowo oraz na terenie całej Polski i Europy.