Usługi transportowe i spedycyjne Siewierz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Siewierza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Siewierz

Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Mamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. Przeważnie przewozimy ekwipunek o podstawowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu ładunków. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz większy prestiż w ocach swoich Klientów. Zespół odpowiednio przygotowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania dokładnie i fachowo. Transportowany ekwipunek poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Cały proces transportu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Siewierz

Nasza ekpia spedycyjna realizuje przewozy ładunków drobnicowych, jak i także ekwipunków całopojazdowych. Osoba zlecająca nam przewóz, w którymkolwiek z momentów transportu może polegać na kompetentne doradztwo oraz perfekcyjne rozwiązanie z obszaru przewozu i spedycji. Szybko i solidnie działamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na wszelakim fragmencie oferowanych przez nas usług. Spedycja należy do szeroko pojmowanego tematu, stąd też warto jest go oddelegować profesjonalnej marce. Profesjonalizm i kompletne podejście do któregokolwiek z Klientów to cechy charakterystyczne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji działań przewozowych. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru właściwego środka przewozu. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem towaru i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Do działań naszej spedycji kwalifikuje się również przyrządzanie kwestionariuszy związanych z ładunkiem ekwipunków. Przebieg przewozu ładunków zlecony naszej jednostce jest regularnie pilotowany i obserwowany. Z kolei w razie dowolnych trudności ekspresowo następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością dostarczania towarów na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brudzowice, Czekanka, Dziewki, Gołuchowice, Leśniaki, Nowa Wioska, Podwarpie, Tuliszów, Warężyn, Wojkowice Kościelne, Żelisławice oraz na terenie całej Polski i Europy.