Usługi transportowe i spedycyjne Skała

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Skały oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Skała

Do sprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich fachu. Ładunek , jaki przewozi nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Całkowity proces transportu ładunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Zazwyczaj dowozimy ładunki o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając usług naszej marki osiągniesz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Przywozimy oraz eksportujemy ładunki w całej Europie. Nasze pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do określonego celu. W zasięgu poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do potrzeb dostarczanego ładunku właściwy środek dowozu.

Usługi spedycyjne Skała

Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem towaru i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Prosto i bezbłędnie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na jakimkolwiek fragmencie świadczonych przez nas usług. Spedycja to temat, jaki może być w rozmaity rodzaj rozumiany przez adresatów. Rekomenduje się wówczas go powierzyć doświadczonej firmie. Jednostka zlecająca transport ładunków naszej firmie, na każdym z etapów transportu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są robione także na skalę rodzimą, jak również międzynarodową. Zadaniami naszej spedycji jest także opracowywanie dokumentacji dostarczanych ładunków. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie projektowania transportu zdobywa potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, specyfika towaru oraz tok załadunku i rozładunku. Realizacja obszaru naszej pracy jest równoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie regionalnym oraz z Konwencją CMR w transporcie międzynarodowym. Zaczynając współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyszukania korzystnego środku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barbarka, Cianowice, Gołyszyn, Maszyce, Minoga, Niebyła, Nowa Wieś, Ojców, Popowiec-Leśniczówka, Poręba Laskowska, Przybysławice, Rzeplin, Smardzowice, Sobiesęki, Stoki, Szczodrkowice, Świńczów, Zamłynie oraz na terenie całej Polski i Europy.