Usługi transportowe i spedycyjne Skalbmierz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Skalbmierza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Skalbmierz

Pełny proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. W aspekcie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do zasadności transportowanego ekwipunku należyty środek dowozu. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to reguła, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za punktualnie i właściwie wykonaną pracę. Z każdym Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach. Nasza firma przewozi towary z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. Importujemy i eksportujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy.

Usługi spedycyjne Skalbmierz

Do zakresu realizowanych przez nas usług spedycyjnych zalicza się także przygotowywanie dokumentacji przewozowej. Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Na dowolnym spośród etapów naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć idealne rozwiązanie spośród charakteru przesyłek i transportu. Sprawowana przez nas działalność jest realizowana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz harmonijna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Spedycja to niesamowicie rozległy temat, stąd też w tej postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Jesteśmy specjalistami w organizowaniu rzetelnych i kompleksowych usług w charakterze wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w spedycji ekwipunków i szczególnie dbają o spełnienie spraw Kontrahentów w wyjątkowo zoptymalizowany sposób. Firma Orzeł Transport zajmuje się także potrzebnym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. W trakcie całkowitego procesu przejazdu towarów mogą zdarzyć się niejednorodnego gatunku kłopoty. W takich okolicznościach ważna jest ekspresowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Do zajęć naszej spedycji należy układanie przewozu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Baranów, Bełzów, Bolowiec, Boszczynek, Drożejowice, Grodzonowice, Kobylniki, Kózki, Krępice, Małoszów, Podgaje, Przybenice, Rosiejów, Sielec Biskupi, Sielec-Kolonia, Sietejów, Szarbia Zwierzyniecka, Szczekarzów, Tempoczów-Kolonia, Tempoczów-Rędziny, Topola, Zakrzów, Zakrzówek oraz na terenie całej Polski i Europy.