Usługi transportowe i spedycyjne Skaryszew

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Skaryszewa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Skaryszew

Towar , jaki przewozi nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Zespół doskonale wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Do poprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz wyższy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Głównie transportujemy towary o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Eksportujemy oraz importujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Cały proces przewozu ekwipunków, jest śledzony. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. W obrębie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do zasadności dostarczanego ładunku stosowny środek przewozu.

Usługi spedycyjne Skaryszew

Do zagadnień naszej spedycji klasyfikuje się również przyrządzanie kwestionariuszy związanych z transportem towarów. W każdym z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć stosowne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są wykonywane także na skalę krajową, jak i międzynarodową. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie konieczny do przejazdu towaru. Organizujemy krajowe oraz międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Wdrażane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Podczas czasu transportu ekwipunków mogą wystąpić przeróżnego typu kłopoty. W takich momentach jest ważna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dociera na czas. Przekazując w nasze ręce ekwipunek możesz mieć swobodę, że pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Profesjonalizm i wszechstronne podejście do jakiegokolwiek z Klientów to cechy rozpoznawalne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy spore doświadczenie w realizacji założeń transportowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Anielin, Antoniów, Bogusławice, Bujak, Chomentów-Puszcz, Chomentów-Socha, Chomentów-Szczygieł, Dzierzkówek Nowy, Dzierzkówek Stary, Edwardów, Gębarzów, Gębarzów, Gębarzów-Kolonia, Grabina, Huta Skaryszewska, Janów, Kazimierówka, Kłonowiec-Koracz, Kłonowiec-Kurek, Kobylany, Kobylany-Kolonia, Magierów, Makowiec, Makowiec-Leśniczówka, Maków, Maków Nowy, Miasteczko, Modrzejowice, Modrzejowice, Niwa Odechowska, Odechowiec, Odechów, Podsuliszka, Sołtyków, Stanisławów, Tomaszów, Wilczna, Wólka Twarogowa, Wymysłów, Zalesie oraz na terenie całej Polski i Europy.