Usługi transportowe i spedycyjne Skawina

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Skawiny oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Skawina

Importujemy oraz eksportujemy towary po całej Europie. Bezpieczny przewóz towarów to sentencja, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Zazwyczaj dostarczamy towar o podstawowych rozmiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasza brygada składa się z odpowiednio przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Posiadamy przetarte ślady z wieloma koproducentami oraz nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. Nasza firma transportuje towar do wyznaczonego miejsca z Klientem. Z każdym Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Skawina

Podczas realizowania przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są przeprowadzane także na skalę regionalną, jak również zagraniczną. Zajmujemy się również stworzeniem obowiązujących kwestionariuszy do procesu realizacji transportu ciężarów. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego problemu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej firmie. Realizacja zakresu naszej profesji jest zgodna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie polskim oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Intensywnie i efektywnie działamy na zmiany sytuacji awaryjnych na którymkolwiek fragmencie oferowanych przez nas usług. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie dogodny do przejazdu towaru. Do działań naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wiadomości jak: specyfika towaru, trasa przewożenia ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasza profesja to realizowanie fachowych i dostosowanych do potrzeb Kontrahenta usług w charakterze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz znajdują optymalne wyjścia dla Kontrahentów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borek Szlachecki, Facimiech, Gołuchowice, Grabie, Jaśkowice, Jurczyce, Kopanka, Krzęcin, Ochodza, Polanka Hallera, Pozowice, Radziszów, Rzozów, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska, Zelczyna, oraz na terenie całej Polski i Europy.