Usługi transportowe i spedycyjne Skierniewice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Skierniewic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Skierniewice

W obecnych czasach odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Eksportujemy i importujemy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo i solidnie przeprowadzoną pracę. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Do właściwego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do wykonywania poprzez nich zawodu. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Przeważnie doręczamy ładunek o standardowych kształtach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Przewożony towar poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Skierniewice

Organizujemy krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Nasz team spedycyjny podczas opracowywania planu transportu pozyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Przekazując w nasze dłonie towar możesz mieć gwarancję, iż pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dla każdego naszego zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu przystosowany do potrzeb przewożonego ekwipunku. Podczas procesu transportu ekwipunków mogą wyniknąć różnego gatunku defekty. W takich momentach jest ważna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Zajmujemy się również opracowaniem obowiązkowych dokumentów do przebiegu realizacji przewozu ładunków. W którejkolwiek chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie zasugerować dobre rozwiązanie spośród zakresu spedycji i transportu. Do zajęć naszej spedycji włącza się również tworzenie dokumentów związanych z przywozem towarów. Realizacja obszaru naszej pracy jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie regionalnym oraz z Konwencją CMR w transporcie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Balcerów, Borowiny, Brzozów, Budy Grabskie, Budy Grabskie, Dębowa Góra, Józefatów, Julków, Ludwików, Miedniewice, Mokra, Mokra, Mokra Lewa, Mokra Prawa, Nowe Rowiska, Nowy Ludwików, Pamiętna, Pruszków, Ruda, Rzeczków, Rzymiec, Samice, Samice, Sierakowice Lewe, Sierakowice Prawe, Stare Rowiska, Strobów, Wola Wysoka, Wólka Strobowska, Zalesie, Żelazna, Żelazna-Majątek oraz na terenie całej Polski i Europy.