Usługi transportowe i spedycyjne Skoki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Skoków oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Skoki

Pełny proces transportu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Korzystając usług naszej marki osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Transportowany ekwipunek poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Przeważnie transportujemy towary o podstawowych formatach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. W obecnych czasach znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Przywozimy i wysyłamy ekwipunki w całej Europie. Bezpieczny transport towarów to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich fachu.

Usługi spedycyjne Skoki

Nasza brygada spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, właściwość towaru oraz tok załadunku i rozładunku. Spedycja to branża, jaka zajmuje mnóstwo elementów, stąd też warto oddelegować doświadczonej firmie kwestie związane z współczesnym tematem. Organizacja przewozów krajowych i zagranicznych to obszar działań, którym zajmuje się nasza marka. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem towaru i sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Na każdym spośród kroków naszej profesji jesteśmy w stanie zasugerować optymalne rozwiązanie spośród charakteru spedycji i transportu. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu kompetentnych i kompleksowych usług w zakresie dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w wysyłce przetworów i wyjątkowo dbają o zaspokojenie próśb Konsumentów w najbardziej zoptymalizowany sposób. Firma Orzeł Transport zajmuje się także potrzebnym sporządzeniem dokumentacji. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są wykonywane zarówno na skalę krajową, jak i zagraniczną. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antoniewo, Antoniewo, Antoniewo Górne, Bliżyce, Brzeźno, Budziszewice, Chociszewo, Glinno, Gozdowiec, Grzybowice, Grzybowo, Ignacewo, Jabłkowo, Jagniewice, Kakulin, Kuszewo, Lechlin, Lechlinek, Łosiniec, Młynki, Niedźwiedziny, Pawłowo Skockie, Pomarzanki, Potrzanowo, Raczkowo, Rakojady, Rejowiec, Roszkowo, Roszkówko, Rościnno, Sława Wielkopolska, Sławica, Stawiany, Szczodrochowo, Wysoka oraz na terenie całej Polski i Europy.