Usługi transportowe i spedycyjne Sławno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Sławna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sławno

Eksportujemy oraz importujemy towary w całej Europie. W bieżących czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Cały proces przewozu ekwipunków, jest obserwowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Bezpieczny transport towarów to dewiza, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Zwykle przemieszczamy towary o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania dokładnie i fachowo. W zakresie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do konieczności dostarczanego ekwipunku należyty środek przewozu. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania przez nich fachu. Mamy przetarte ślady z wieloma koproducentami oraz nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy.

Usługi spedycyjne Sławno

Jesteśmy fachowcami w organizowaniu kompetentnych i wszechstronnych usług w obszarze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w wysyłce towarów i wyjątkowo zabiegają o zaspokojenie potrzeb Klientów w wyjątkowo zoptymalizowany sposób. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem towaru oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Czas riposty na sytuacje awaryjne jest ekspresowy, a zadania realizowane przez nas są w sposób sprężysty. Spedycja to wyjątkowo rozległy temat, toteż w tej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie potrzebny do przewozu ładunku. W dowolnym z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie zaproponować stosowne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Do założeń naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: specyfika ekwipunku, trasa przewożenia ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Planujemy polskie i zagraniczne przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Sprawowana przez nas praca jest pełniona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz spójna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bobrowice, Bobrowiczki, Boleszewo, Borzyszkowo, Brzeście, Chomiec, Dybowo, Głuche, Grzybno, Gwiazdowo, Janiewice, Kwasowo, Łętowo, Noskowo, Noskowo, Pątnowo, Pomiłowo, Przemysławiec, Radosław, Rzyszczewo, Rzyszczewo, Sławsko, Smardzewo, Stary Kraków, Tokary, Tychowo, Warszkowo, Warszkówko, Wrześnica, Żabno, Żukowo oraz na terenie całej Polski i Europy.