Usługi transportowe i spedycyjne Ślesin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Ślesina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Ślesin

Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Mamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami ekwipunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Transportowany ładunek przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Samochody i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej kadrze pracowniczej wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Bezpieczny przewóz ładunków to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich fachu. W aspekcie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do sensowności dostarczanego ekwipunku idealny środek przewozu. Całkowity proces transportu ładunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Ślesin

Planujemy regionalne oraz międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Podczas toku przewozu ekwipunków mogą wyniknąć rozmaitego rodzaju problemy. W takich momentach jest ważna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas towary są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dojeżdża na czas. Nasz zespół spedycyjny podczas organizowania przewozu uzyskuje wskazane wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podejmowane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Jednostka zlecająca nam transport, w jakimkolwiek z momentów transportu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz stosowne rozwiązanie z aspektu przewozu i spedycji. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, dlatego też warto jest go oddelegować sprawdzonej firmie. Szybko i bezbłędnie odpowiadamy na zmiany sytuacji awaryjnych na którymkolwiek fragmencie świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biskupie, Bylew, Chmielnik, Dąbrowa Duża, Głębockie Drugie, Głębockie Pierwsze, Goranin, Helenowo, Ignacewo, Julia, Kępa, Kijowiec, Kijowskie Nowiny, Kolebki, Konstantynowo, Leśnictwo, Licheń Stary, Lubomyśle, Marianowo, Mikorzyn, Niedźwiady Duże, Ostrowąż, Piotrkowice, Pogoń Gosławicka, Pogoń Lubstowska, Półwiosek Lubstowski, Półwiosek Nowy, Półwiosek Stary, Różnowo, Sarnowa, Sławęcin, Sławęcinek, Smolarnia, Smolniki, Szyszyn, Szyszyńskie Holendry, Teodorowo, Tokary, Wąsosze, Wierzelin, Władysławów, Wygoda, Wygoda, Żółwieniec oraz na terenie całej Polski i Europy.