Usługi transportowe i spedycyjne Słupca

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Słupcy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Słupca

Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz większy prestiż w ocach własnych Klientów. Nasza obsada składa się z dobrze przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania na szczególnie wysokim poziomie. Przewożony ekwipunek poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Mamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy nowe trasy Europy. Do poprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. W zakresie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do konieczności przewożonego ładunku prawidłowy środek transportu. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Wysyłamy i dostarczamy załadunki w całej Europie. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za fachowo i terminowo wykonaną pracę.

Usługi spedycyjne Słupca

Podczas planowania przez nas czynności przewożenia się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dokonywane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Na każdym spośród kroków naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować optymalne rozwiązanie spośród charakteru spedycji i transportu. Z inicjatywą o zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu do potrzeb przewożonego towaru. Planujemy krajowe i zagraniczne przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieuniknionym zorganizowaniem dokumentacji. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak i spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę regionalną i międzynarodową. Jesteśmy specjalistami w realizowaniu rzetelnych i kompletnych usług w zakresie dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w dostawie towarów i szczególnie zabiegają o zaspokojenie próśb Kontrahentów w szczególnie zoptymalizowany sposób. Nasz team spedycyjny podczas organizowania przewozu uzyskuje wskazane wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Benignowo, Bielawy, Borki, Cienin Kościelny, Cienin Zaborny, Cienin Zaborny-Parcele, Cienin-Perze, Czerwonka, Czesławowo, Drążna, Gółkowo, Grobla, Grzybków, Jaworowo, Józefowo, Kamień, Kąty, Kluczewnica, Kochowo, Korwin, Koszuty, Koszuty Małe, Koszuty-Parcele, Kotunia, Kowalewo-Góry, Kowalewo-Opactwo, Kowalewo-Parcele, Kowalewo-Sołectwo, Marcewek, Marcewo, Meszna, Michałowo, Młodojewo, Młodojewo-Parcele, Niezgoda, Nowa Wieś, Pępocin, Piotrowice, Piotrowice-Parcele, Pokoje, Poniatówek, Posada, Rokosz, Rozalin, Róża, Stara Wieś, Szkudłówka, Wierzbno, Wierzbocice, Wilczna, Wola Koszucka-Parcele, Zaborze, Zacisze, Zastawie, Żelazków oraz na terenie całej Polski i Europy.