Usługi transportowe i spedycyjne Słupsk

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Słupska oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Słupsk

Eksportujemy oraz importujemy ładunki po całej Europie. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz większy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Nasze samochody i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Transportowany ekwipunek poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Zespół właściwie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania dokładnie i profesjonalnie. Głównie przewozimy ładunek o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Całkowity proces transportu towarów, jest nadzorowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Słupsk

Podczas tworzenia przez nas czynności transportowania się ekwipunku możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja należy do szeroko rozumianego tematu, dlatego też warto jest go oddelegować sprawdzonej marce. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja kwalifikuje się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieodzownym opracowaniem dokumentacji. Nie istotne czy jesteś Klientem prywatnym czy B2B nasza ekipa spedycyjna może zrealizować Ci transport towarów całopojazdowych, jak również drobnicowych. Ekspresowo i bezbłędnie reagujemy na zmiany sytuacji awaryjnych na którymkolwiek kroku świadczonych przez nas usług. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru właściwego środka przewozu. Postęp przewozu ładunków powierzony naszej jednostce jest regularnie kierowany i kontrolowany. Z kolei w razie jakichkolwiek przeszkód szybko następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przekazywania ekwipunków na czas. Nasza profesja to organizowanie fachowych i przystosowanych do potrzeb Kontrahenta usług w zakresie spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są doświadczeni w spedycji i dobierają stosowne wyjścia dla Konsumentów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bierkowo, Bruskowo Małe, Bruskowo Wielkie, Bukówka, Bydlino, Gać, Gać Leśna, Gajki, Gałęzinowo, Głobino, Grąsino, Jezierzyce, Jezierzyce, Karzcino, Kępno, Korzenica, Krępa Słupska, Krzemienica, Kukowo, Kusowo, Lękwica, Lubuczewo, Łupiny, Miednik, Niewierowo, Płaszewko, Redęcin, Redzikowo, Redzikowo, Rogawica, Siemianice, Stanięcino, Strzelinko, Strzelino, Swochowo, Swołowo, Warblewko, Warblewo, Wielichowo, Wierzbięcin, Wieszyno, Wiklino, Włynkowo, Włynkówko, Wrzeście oraz na terenie całej Polski i Europy.