Usługi transportowe i spedycyjne Sobótka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sobótki oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sobótka

Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Przewożony ładunek przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. W obszarze poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do sensowności transportowanego ładunku optymalny środek transportu. Nasza załoga składa się z dobrze przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Pełny proces transportu ekwipunków, jest obserwowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania przez nich zawodu. Nasze pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Bezpieczeństwo przewozu towarów to dewiza, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Regularnie przewozimy ładunek o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Sobótka

Organizacja przewozów krajowych i zagranicznych to obręb działań, którym porusza się nasza firma. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie informacje jak: właściwość towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem towaru oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Sprawowana przez nas działalność jest wykonywana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie polskim oraz harmonijna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną dokumentację do przebiegu przewozu ekwipunków. Spedycja to element, jaki potrafi być w inny rodzaj przyswajany poprzez kontrahentów. Poleca się więc go powierzyć sprawdzonej marce. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu doboru adekwatnego środka przewozu. Działaniami naszej spedycji jest również tworzenie dokumentacji przewożonych towarów. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i europejski.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Będkowice, Garncarsko, Kryształowice, Księginice Małe, Kunów, Michałowice, Mirosławice, Nasławice, Okulice, Olbrachtowice, Przezdrowice, Ręków, Rogów Sobócki, Siedlakowice, Stary Zamek, Strachów, Strzegomiany, Sulistrowice, Sulistrowiczki, Świątniki, Wojnarowice, Żerzuszyce oraz na terenie całej Polski i Europy.