Usługi transportowe i spedycyjne Sokołów Małopolski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sokołowa Małopolskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sokołów Małopolski

Zwykle przewozimy ekwipunek o podstawowych formatach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. W aspekcie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do konieczności transportowanego ekwipunku idealny środek przewozu. Mamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ładunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Wwozimy i przywozimy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu. Towar przemieszczany przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. W bieżących czasach odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Nasze pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu.

Usługi spedycyjne Sokołów Małopolski

Nasza ekpia spedycyjna inicjuje przejazdy towarów drobnicowych, jak i także ładunków całopojazdowych. Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej firmie. Nasza spedycja opracowuje także specyfikację przejazdową. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną specyfikację dokumentów do przebiegu przejazdu ekwipunków. Podczas przygotowywania przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, że ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do zadań naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wskazówki jak: specyfika towaru, trasa przewożenia ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Jesteśmy specjalistami w planowaniu specjalistycznych i kompletnych usług w charakterze spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w wysyłce ekwipunków i wyjątkowo zabiegają o zaspokojenie spraw Klientów w najbardziej ułatwiony sposób. Jednostka zlecająca przewóz ładunków naszej marce, na każdym spośród etapów przewozu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Szybko i sprawnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas przebiegu transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Górno, Markowizna, Nienadówka, Trzeboś, Trzeboś-Podlas, Trzebuska, Turza, Wólka Niedźwiedzka, Wólka Sokołowska, Wólka Sokołowska k. Wólki Niedźwiedzkiej, oraz na terenie całej Polski i Europy.