Usługi transportowe i spedycyjne Sokołów Podlaski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sokołowa Podlaskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sokołów Podlaski

Całkowity proces transportu ładunków, jest śledzony. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną w terminie pracę. Towar , jaki przemieszcza nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza firma świadczy usługi transportowe towarów. Importujemy i eksportujemy ekwipunki po całej Europie. Regularnie dostarczamy ładunki o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo transportu ładunków to zasada, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie.

Usługi spedycyjne Sokołów Podlaski

Do zakresu prowadzonych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się także tworzenie dokumentacji transportowej. Nasza brygada spedycyjna w trakcie projektowania transportu uzyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Jesteśmy fachowcami w tworzeniu specjalistycznych i kompleksowych usług w zakresie spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie ładunków i wyjątkowo zabiegają o zaspokojenie próśb Konsumentów w wyjątkowo ułatwiony sposób. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym. Do zadań naszej spedycji należy organizowanie transportu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Podczas czasu przewozu ładunków mogą wystąpić różnego rodzaju defekty. W takich czasach jest ważna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dociera na czas. Szybko i sprawnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas procesu transportu. Spedycja należy do szeroko pojmowanego tematu, stąd też warto jest go oddelegować doświadczonej marce. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie potrzebny do przejazdu ładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bachorza, Brzozów, Budy Kupientyńskie, Chmielew, Czerwonka, Dąbrowa, Dolne Pole, Dziegietnia, Dziegietnia-Kolonia, Emilianów, Grochów Szlachecki, Grochów Włościański, Justynów, Karolew, Kosierady Wielkie, Kostki, Krasnodęby-Kasmy, Krasnodęby-Rafały, Krasnodęby-Sypytki, Krasów, Nowa Wieś, Pogorzel, Przeździatka-Leśniczówka, Przywózki, Skibniew-Kurcze, Skibniew-Podawce, Walerów, Węże, Wólka Miedzyńska, Wyrąb, Ząbków, Żanecin oraz na terenie całej Polski i Europy.