Usługi transportowe i spedycyjne Sopot

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sopotu oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sopot

Wysyłamy i dostarczamy ekwipunki w całej Europie. Pojazdy i naczepy, którymi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Nasza firma to zespół dobrze wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Cały proces transportu towarów, jest nadzorowany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Bezpieczeństwo transportu towarów to dewiza, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Firma Orzeł Transport oferuje usługi przewozu towarów. Ładunek , jaki przemieszcza nasza firma jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W aspekcie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do sensowności dostarczanego ładunku adekwatny środek dowozu. Do poprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie upoważniające do wykonywania poprzez nich zawodu.

Usługi spedycyjne Sopot

W dowolnym z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie zasugerować adekwatne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. W trakcie całkowitego toku przejazdu ekwipunków mogą zdarzyć się rozmaitego rodzaju motywy. W takich okolicznościach ważna jest błyskawiczna reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Zarówno oferowany przez nas transport, jak i spedycja zalicza się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą oraz międzynarodową. Jesteśmy specjalistami w przygotowywaniu specjalistycznych i kompleksowych usług w obszarze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w wysyłce ekwipunków i szczególnie dbają o wypełnienie potrzeb Kontrahentów w niezwykle ułatwiony sposób. Zajmujemy się również zorganizowaniem nieodzownych dokumentów do przebiegu realizacji przewozu ciężarów. Łatwo i elastycznie działamy na zmiany sytuacji awaryjnych na którymkolwiek szczeblu świadczonych przez nas usług. Nie ważne czy jesteś Konsumentem prywatnym czy B2B nasza obsada spedycyjna może zrealizować Ci przewóz towarów całopojazdowych, jak i drobnicowych. Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, dlatego też warto jest go oddelegować profesjonalnej firmie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Gdańsk, Gdynia oraz na terenie całej Polski i Europy.