Usługi transportowe i spedycyjne Sośnicowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sośnicowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sośnicowice

Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania przez nich fachu. Nasza brygada składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Ładunek , jaki transportuje nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Zwykle przewozimy towar o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Cały proces przewozu ładunków, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Importujemy i eksportujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. W zakresie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do zasadności przewożonego ładunku należyty środek przewozu. Pojazdy i naczepy, którymi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Sośnicowice

Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu właściwego środka transportu. Szybko i elastycznie odpowiadamy na zmiany sytuacji awaryjnych na wszelakim momencie świadczonych przez nas usług. Postęp przewozu ładunków powierzony naszej firmie jest stale pilotowany i obserwowany. Z kolei w razie jakichkolwiek trudności bezzwłocznie następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania towarów na czas. Firma Orzeł Transport przygotowuje potrzebną dokumentację do procesu przewozu ekwipunków. Organizacja transportów polskich i zagranicznych to zakres działań, którym zajmuje się nasza marka. Duże kompetencje oraz fachowe podejście do przeprowadzanych przez nas usług to właściwości, z którymi upodabnia się nasza firma. Do któregokolwiek z Klientów podchodzimy wszechstronnie i szukamy dla niego idealne rozwiązanie. Jednostka zlecająca nam transport, w którymkolwiek z momentów transportu może oczekiwać na fachowe doradztwo oraz dobre rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Sprawowana przez nas praca jest odbywana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz spójna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Spedycja to przedmiot, jaki może być w rozmaity rodzaj rozumiany poprzez odbiorców. Poleca się wówczas go zlecić sprawdzonej marce.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bargłówka, Kozłów, Łany Wielkie, Rachowice, Sierakowice, Smolnica, Trachy, Tworóg Mały oraz na terenie całej Polski i Europy.