Usługi transportowe i spedycyjne Środa Wielkopolska

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Środy Wielkopolskiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Środa Wielkopolska

Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ładunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Eksportujemy i importujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Firma Orzeł Transport transportuje załadunek z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania poprzez nich zawodu. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na szczególnie wysokim poziomie. Samochody i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. W zakresie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do sensowności przewożonego towaru należyty środek przewozu. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną na czas pracę.

Usługi spedycyjne Środa Wielkopolska

W którejkolwiek chwili naszej działalności na życzenie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie poradzić odpowiednie wyjście spośród obszaru spedycji i transportu. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie organizowania transportu pozyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. W trakcie całkowitego przebiegu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego typu kłopoty. W takich sytuacjach istotna jest szybka riposta spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Spedycja to bardzo szeroki temat, dlatego w tej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Organizacja przewozów krajowych oraz zagranicznych to obszar działań, którym zajmuje się nasza firma. Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu doboru odpowiedniego środka przewozu. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są realizowane także na skalę regionalną, jak i zagraniczną. Działamy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym. Faza riposty na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a zadania przeprowadzane przez nas są w sposób sprawny.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Annopole, Babin, Bieganowo, Brodowo, Brodowo, Brzezie, Brzeziny, Chocicza, Chudzice, Chwałkowo, Czarne Piątkowo, Dębicz, Dębiczek, Grójec, Janowo, Januszewo, Jarosławiec, Kijewo, Koszuty, Lorenka, Marianowo Brodowskie, Mączniki, Nadziejewo, Nietrzanowo, Olszewo, Ołaczewo, Pętkowo, Pierzchnica, Pierzchno, Pławce, Podgaj, Połażejewo, Romanowo, Rumiejki, Ruszkowo, Słupia Wielka, Staniszewo, Starkówiec Piątkowski, Strzeszki, Szlachcin, Tadeuszewo, Topola, Trzebisławki, Turek, Ulejno, Urniszewo, Winna Góra, Włostowo, Zdziechowice, Zielniczki, Zielniki, Zmysłowo, Żabikowo oraz na terenie całej Polski i Europy.