Usługi transportowe i spedycyjne Stargard Szczeciński

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Stargardu Szczecińskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Stargard Szczeciński

We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Całkowity proces transportu ładunków, jest monitorowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Ładunek transportowany przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Dostarczamy oraz wysyłamy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Bezpieczeństwo przewozu towarów to wytyczna, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. W obrębie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do zasadności dostarczanego ekwipunku odpowiedni środek dowozu.

Usługi spedycyjne Stargard Szczeciński

Do działań naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. W trakcie całkowitego toku przejazdu towarów mogą zdarzyć się rozmaitego typu motywy. W takich sytuacjach znacząca jest ekspresowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane także na skalę regionalną, jak również zagraniczną. Przebieg riposty na sytuacje awaryjne jest krótki, a zlecenia przeprowadzane przez nas są w sposób sprężysty. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym sporządzeniem specyfikacji dokumentów. Jednostka zlecająca nam transport, w jakimkolwiek z momentów transportu może polegać na kompetentne doradztwo oraz znakomite rozwiązanie z zakresu transportu i spedycji. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym. Doświadczenie oraz rzetelne podejście do pełnionych przez nas usług to cechy, z którymi identyfikuje się nasza firma. Do któregokolwiek z Kontrahentów przystępujemy kompleksowo i wyszukujemy dla niego adekwatne rozwiązanie. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie dogodny do przejazdu towaru.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barzkowice, Domanowo, Golczewo, Golina, Grabowo, Grzędzice, Kiczarowo, Klępino, Koszewko, Koszewo, Krąpiel, Kurcewo, Lipnik, Lubowo, Małkocin, Omięcin, Pęzino, Poczernin, Radziszewo, Rogowo, Skalin, Smogolice, Sowno, Strachocin, Strumiany, Strzyżno, Sułkowo, Święte, Trzebiatów, Tychowo, Ulikowo, Warchlino, Wierzchląd, Witkowo Drugie, Witkowo Pierwsze, Żarowo oraz na terenie całej Polski i Europy.