Usługi transportowe i spedycyjne Stary Sącz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Starego Sącza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Stary Sącz

Do właściwego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie upoważniające do wykonywania poprzez nich fachu. W zasięgu działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do sensowności transportowanego ładunku optymalny środek przewozu. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Dostarczamy i wysyłamy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach. Przemieszczany ładunek przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Zazwyczaj przewozimy ładunek o standardowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu ładunków. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za dokładnie oraz punktualnie zrealizowaną pracę.

Usługi spedycyjne Stary Sącz

Spedycja to element, jaki potrafi być w różnorodny sposób przyswajany poprzez adresatów. Rekomenduje się wówczas go zlecić sprawdzonej marce. Powierzając w nasze dłonie towar możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dla każdego naszego zleceniodawcy wybieramy środek transportu dostosowany do potrzeb transportowanego ładunku. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno regionalny, jak i zagraniczny. Doświadczenie oraz fachowe podejście do pełnionych przez nas usług to cechy, z jakimi upodabnia się nasza firma. Do każdego z Kontrahentów podchodzimy kompleksowo i szukamy dla niego optymalne rozwiązanie. Szybko i elastycznie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas przebiegu transportu. Na jakimkolwiek spośród odcinków naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne rozwiązanie spośród zakresu spedycji i transportu. Zajmujemy się także opracowaniem nieodzownych kwestionariuszy do toku realizacji transportu towarów. Do założeń naszego zespołu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym celu nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wiadomości jak: właściwość towaru, trasa przewożenia ładunku oraz proces załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barcice, Barcice Dolne, Gaboń, Gołkowice Dolne, Gołkowice Górne, Łazy Biegonickie, Mostki, Moszczenica Niżna, Moszczenica Wyżna, Myślec, Popowice, Przysietnica, Skrudzina, Wola Krogulecka oraz na terenie całej Polski i Europy.