Usługi transportowe i spedycyjne Stawiski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Stawisk oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Stawiski

Całkowity proces przewozu ładunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. W obrębie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do zasadności przewożonego ładunku adekwatny środek dowozu. Zespół świetnie wyszkolonych kierowców, których posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich fachu. Mamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Importujemy oraz eksportujemy ładunki w całej Europie. Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny trafiają do określonego celu. Nasza firma świadczy usługi przewozu towarów. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Stawiski

Inicjowane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną specyfikację dokumentów do przebiegu przejazdu ekwipunków. Organizacja transportów regionalnych oraz zagranicznych to obszar działań, którym porusza się nasza marka. Osoba zlecająca nam transport, w dowolnym z momentów transportu może oczekiwać na kompetentne doradztwo oraz stosowne rozwiązanie z obszaru transportu i spedycji. Nasza spedycja opracowuje również specyfikację transportową. Z inicjatywą o zleceniodawcy wybieramy środek transportu do potrzeb przewożonego ładunku. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą oraz zagraniczną. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem ekwipunku oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Spedycja to niezwykle rozległy temat, dlatego w niniejszej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barzykowo, Budy Poryckie, Budy Stawiskie, Budziski, Cedry, Chmielewo, Cwaliny, Dzierzbia, Dzięgiele, Hipolitowo, Ignacewo, Jurzec Szlachecki, Jurzec Włościański, Karwowo, Kuczyny, Lisy, Michny, Mieczki-Sucholaszczki, Mieszołki, Poryte, Ramoty, Rogale, Romany, Rostki, Skroda Mała, Sokoły, Tafiły, Wilczewo, Wysokie Duże, Wysokie Małe, Zabiele, Zaborowo, Zalesie, Żelazki oraz na terenie całej Polski i Europy.