Usługi transportowe i spedycyjne Stawiszyn

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Stawiszyna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Stawiszyn

Do poprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania przez nich fachu. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Firma Orzeł Transport przewozi załadunki z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. Regularnie przewozimy towary o standardowych formatach. Na prośbę Klienta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Ładunek przewożony przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza załoga składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za punktualnie oraz fachowo wykonaną pracę.

Usługi spedycyjne Stawiszyn

Podczas przebiegu transportu towarów mogą wyniknąć różnego gatunku defekty. W takich momentach jest istotna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dociera na czas. Doświadczenie oraz fachowe podejście do wykonywanych przez nas usług to cechy, z jakimi utożsamia się nasza marka. Do któregokolwiek z Kontrahentów przystępujemy wszechstronnie i znajdujemy dla niego optymalne rozwiązanie. Spedycja to temat, który może być w rozmaity rodzaj rozumiany przez klientów. Zaleca się wówczas go powierzyć sprawdzonej marce. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ekwipunku oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Nasza spedycja opracowuje również specyfikację przewozową. Nie ważne czy jesteś Klientem indywidualnym czy B2B nasza ekipa spedycyjna może rozplanować Ci przewóz towarów całopojazdowych, jak również drobnicowych. Realizacja obszaru naszej profesji jest jednoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie krajowym oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Zaczynając współpracę transportową robimy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania optymalnego środku transportu. Do poleceń naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym celu nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Długa Wieś Druga, Długa Wieś Pierwsza, Długa Wieś Trzecia, Łyczyn, Nowy Kiączyn, Ostrówek, Petryki, Piątek Mały, Piątek Mały-Kolonia, Piątek Wielki, Pólko, Stary Kiączyn, Werginki, Wyrów, Zbiersk, Zbiersk-Cukrownia, Zbiersk-Kolonia, Złotniki Małe-Kolonia oraz na terenie całej Polski i Europy.