Usługi transportowe i spedycyjne Stepnica

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Stepnicy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Stepnica

Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami towaru spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za wykonaną zgodnie z ustaleniami pracę. W aspekcie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do zasadności przewożonego ekwipunku prawidłowy środek transportu. Nasza firma oferuje przewóz załadunków. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Nasze samochody i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób dynamiczny docierają do określonego celu. Ładunek , który przewozi nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Całkowity proces transportu ładunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar.

Usługi spedycyjne Stepnica

Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieodzownym opracowaniem dokumentacji. Sprawowana przez nas działalność jest realizowana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz zgodna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. W którejkolwiek chwili naszej działalności na życzenie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie doradzić znakomite rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Nasza ekpia spedycyjna realizuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i także ładunków całopojazdowych. Przekazując w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Szybko i prężnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas przebiegu transportu. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę regionalną i międzynarodową. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego tematu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej marce. Zaczynając współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania stosownego środku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borowice, Budzień, Czarnocin, Gąsierzyno, Jarszewko, Kopice, Krokorzyce, Miłowo, Piaski Małe, Racimierz, Rogów, Stepniczka, Widzieńsko, Zielonczyn, Żarnowo, Żarnówko oraz na terenie całej Polski i Europy.