Usługi transportowe i spedycyjne Strzelin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Strzelina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Strzelin

Przywozimy i eksportujemy załadunki po całej Europie. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Przeważnie transportujemy towar o standardowych formatach. Na życzenie Kontrahenta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Przewożony ładunek przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania poprzez nich zawodu. Bezpieczny przewóz ładunków to dewiza, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Mamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody inne trasy Europy.

Usługi spedycyjne Strzelin

Spedycja to niesamowicie rozległy temat, dlatego w owej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Nasz zespół spedycyjny podczas projektowania przewozu uzyskuje potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport zajmuje się również potrzebnym sporządzeniem dokumentacji. Organizacja przewozów krajowych i międzynarodowych to zasięg działań, którym pasjonuje się nasza firma. Zadaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji dostarczanych ekwipunków. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie konieczny do przejazdu towaru. Podczas toku przewozu ładunków mogą wystąpić przeróżnego gatunku problemy. W takich momentach jest ważna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% trafia na czas. Duże kompetencje i specjalistyczne podejście do pełnionych przez nas usług to cechy, z jakimi upodabnia się nasza marka. Do jakiegokolwiek z Kontrahentów podchodzimy wszechstronnie i szukamy dla niego dobre rozwiązanie. Na każdym spośród odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować znakomite wyjście spośród obszaru przesyłek i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biały Kościół, Biedrzychów, Bierzyn, Brożec, Chociwel, Częszyce, Dankowice, Dębniki, Dobrogoszcz, Gębczyce, Gębice, Gęsiniec, Głęboka, Gościęcice, Górzec, Karszów, Karszówek, Kazanów, Krzepice, Kuropatnik, Ludów Polski, Mikoszów, Muchowiec, Nieszkowice, Nowolesie, Pęcz, Piotrowice, Pławna, Skoroszowice, Strzegów, Szczawin, Szczodrowice, Trześnia, Warkocz, Wąwolnica, Żeleźnik oraz na terenie całej Polski i Europy.