Usługi transportowe i spedycyjne Strzelno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Strzelna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Strzelno

Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania przez nich fachu. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Zazwyczaj przewozimy ekwipunki o podstawowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na szczególnie wysokim poziomie. Firma Orzeł Transport transportuje załadunek z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. W dzisiejszych czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Transportowany towar poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar.

Usługi spedycyjne Strzelno

Nasza spedycja sporządza dodatkowo specyfikację przejazdową. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym opracowaniem dokumentacji. Nasz team spedycyjny podczas obliczania przewozu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. W jakimkolwiek z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie podpowiedzieć idealne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Faza riposty na sytuacje awaryjne jest ekspresowy, a zlecenia wykonywane przez nas są w sposób sprawny. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane zarówno na skalę regionalną, jak i zagraniczną. Spedycja należy do szeroko pojmowanego tematu, stąd też warto jest go delegować doświadczonej firmie. Tok transportu towarów zlecony naszej marce jest regularnie kierowany i nadzorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek trudności szybko następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przekazywania ekwipunków na czas. Realizacja obszaru naszej pracy jest równoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie krajowym oraz z Konwencją CMR w transporcie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bławatki, Bławaty, Bożejewice, Bronisław, Busewo, Ciechrz, Ciencisko, Górki, Jaworowo, Jeziorki, Kijewice, Książ, Łąkie, Markowice, Międzybór, Miradz, Mirosławice, Młynice, Młyny, Młyny, Niemojewko, Ostrowo, Ostrowo, Przedbórz, Rzadkwin, Sławsko Dolne, Starczewo, Stodoły, Stodólno, Strzelno Klasztorne, Witkowo, Wronowy, Wymysłowice, Wymysłowo, Żegotki oraz na terenie całej Polski i Europy.