Usługi transportowe i spedycyjne Strzyżów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Strzyżowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Strzyżów

Nasze pojazdy i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny docierają do ustalonego celu. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo i rzetelnie wykonaną pracę. Bezpieczny transport towarów to zasada, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Z każdym Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Całkowity proces przewozu ładunków, jest sprawdzany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. Ładunek przewożony poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Importujemy i eksportujemy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie.

Usługi spedycyjne Strzyżów

W trakcie całkowitego procesu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się różnorakiego sposobu problemy. W takich okolicznościach ważna jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: właściwość towaru, trasa przewożenia ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Osoba zlecająca przewóz ładunków naszej marce, na jakimkolwiek spośród etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Nasza specjalizacja to przygotowywanie specjalistycznych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług w zasięgu dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są fachowi w spedycji i wyszukują perfekcyjne rozwiązania dla Kontrahentów. Przebieg riposty na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a zadania przeprowadzane przez nas są w sposób sprawny. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem ekwipunku i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Podejmowane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Planujemy polskie i międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie dogodny do przewozu ładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bonarówka, Brzeżanka, Dobrzechów, Gbiska, Glinik Charzewski, Glinik Zaborowski, Godowa, Grodzisko, Łętownia, Tropie, Wysoka Strzyżowska, Zawadka, Żarnowa, Żyznów oraz na terenie całej Polski i Europy.