Usługi transportowe i spedycyjne Sucha Beskidzka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Suchej Beskidzkiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sucha Beskidzka

Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za terminowo oraz odpowiednio przeprowadzoną pracę. Nasza obsada to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na wyjątkowo wysokim poziomie. W aspekcie poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do zasadności przewożonego ekwipunku adekwatny środek transportu. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Przewożony towar poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Mamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Nasza firma oferuje transport ładunków. Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny docierają do określonego celu.

Usługi spedycyjne Sucha Beskidzka

Zajmujemy się także sporządzeniem potrzebnych dokumentów do procesu realizacji przewozu towarów. Sprawowana przez nas działalność jest robiona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz spójna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Zadaniami naszej spedycji jest również sporządzanie dokumentacji dostarczanych towarów. Spedycja to dyscyplina, która zajmuje multum elementów, stąd też warto oddelegować sprawdzonej marce kwestie związane z tym problemem. Zarówno oferowany przez nas transport, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę rodzimą oraz międzynarodową. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu specjalistycznych i kompleksowych usług w charakterze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie ładunków i szczególnie dbają o zrealizowanie próśb Konsumentów w niezwykle zoptymalizowany sposób. Podczas tworzenia przez nas czynności przemieszczania się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do poleceń naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym celu nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: specyfika ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Błyskawicznie i prężnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas procesu transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Stryszawa, Zembrzyce oraz na terenie całej Polski i Europy.