Usługi transportowe i spedycyjne Sulęcin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sulęcina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sulęcin

W obszarze poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do potrzeb przewożonego ładunku adekwatny środek transportu. Przeważnie transportujemy towary o standardowych rozmiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Cały proces przewozu ekwipunków, jest obserwowany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Samochody i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do określonego celu. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Towar transportowany poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Zespół właściwie przygotowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz wyższy prestiż w ocach własnych Konsumentów.

Usługi spedycyjne Sulęcin

Rozpoczynając współpracę transportową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu przystosowania dobrego środku transportu. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wiadomości jak: właściwość towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Przebieg reakcji na sytuacje awaryjne jest krótki, a zadania przeprowadzane przez nas są w sposób elastyczny. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są prowadzone także na skalę regionalną, jak również zagraniczną. W każdym z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie zasugerować doskonałe rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Nasza spedycja sporządza także dokumentację transportową. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ekwipunku oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego tematu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej firmie. Sprawowana przez nas praca jest realizowana ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie rodzimym oraz równoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzeźno, Długoszyn, Drogomin, Grochowo, Małuszów, Miechów, Ostrów, Ostrów, Rychlik, Trzebów, Trzemeszno Lubuskie, Tursk, Wielowieś, Żarzyn, Żubrów oraz na terenie całej Polski i Europy.